Vydáváme novou desku! 03 / 12 / 2019

Oficiálně nové album Vidím to růžově vychází až 6.12., už teď je ale k poslechu všude možně digitálně.

Máme velkou radost, že jsme vám i sami sobě mohli nadělit předvánoční dárek v podobě naší nové desky, která nese název Vidím to růžově, stejně jako nedávno vypuštěný pilotní singl!

Oficiální datum vydání desky je sice až 6. prosince, ale už od dnešního dne je k poslechu v digitální podobě na všemožných platformách. Všichni nedočkavci si tak můžou rozkliknout tento odkaz a ten, kdo si radši pustí CD v přehrávači nebo autě, ten zase může kliknout sem a desku si už teď předobjednat. První objednávky by k vám měly putovat od tohoto čtvrtka, takže do Vánoc by to mohla pošta doručit až k vám :).

Proslýchá se (pravda, zatím jen mezi námi v kapele), že by se mohlo jednat o naši zatím nejlepší desku, tak jsme moc zvědaví, co na ni řeknete. Celkem deska obsahuje 11 skladeb, na kterých jsme se autorsky všemožně podíleli - najdete tu písničky od Pepy, Víti i Františka a pomáhala nám taky spousta dalších lidí. Velký dík patří našemu skvělému producentovi Adriánu Líškovi, Maxům Miklošovi a Šrámkovi, Ecsonu Waldesovi, Arminu Effenbergerovi a nemůžeme vynechat ani Matěje Homolu, Tondovi Boříkovi a Ester Anně Pekařové, jejichž hlasy krom těch našich na desce uslyšíte.

Deska vychází u vydavatelství Universal Music. 

TRACKLIST

1) Vidím to růžově

2) Waterloo

3) Lavina

4) Zabrnkám

5) Dlouhej

6) Plavky za kožich

7) Svět je skvělej

8) Kristýna

9) V pokoře

10) Do vesmíru

11) Rýmuju