Festivaly se blíží! 28 / 03 / 2017

Je to tady, po téměř půl roce se konečně dočkáme sezóny!

A že to bylo dlouhé čekání! Stihli jsme se ve volném čase zrelaxovat na Srí Lance, v Nepálu, či na Šumavě, byli jsme dvakrát ve studiu, nahráli jsme spoustu písniček, ale hlavně jsme si pro Vás připravili zas trochu pozměněný letní koncertní program.
Rozhodli jsme se také prozatím rozloučit se stříbrnou barvou a přichystat pro Vás vizuál nový, výtečný, krásný, oslňující - však již brzy uvidíte!

Jak už je naším zvykem, zahájíme sezónu na majálesech, konkrétně v Hradci Králové, Praze, Brně a Pardubicích. Pokračovat pak budeme na spoustě dalších festivalů, uvidíme se třeba na Vrabčák festu, na Jamrocku, Votvíráku a skvělá zpráva: budeme na Hradech. Zahrajeme samozřejmě i leckde jinde, pro kompletní aktualizovaný seznam doporučujeme sledovat sekci KONCERTY na našich stránkách, vše podstatně se ale dozvíte i z našeho kapelového Facebooku.

Krom koncertu plánujeme brzy i pár novinek v našem merchi, takže určitě čas od času koukněte i na Merchshop, ať Vám neuniknou poslední módní trendy!

Nemůžeme se dočkat, tyhle koncertní pauzy možná mají něco do sebe, ale živý hraní nám už hrozně moc chybí. Těšíme se na každého z Vás!