Kluby za námi, festivaly před námi! 08 / 04 / 2019

Ani jsme se nenadáli a máme za sebou klubové turné. Vůbec ale nesmutníme, už koncem dubna vyrážíme na festivaly! Průběžne všechny akce doplňujeme do sekce KONCERTY, tak na to mrkněte, ať vám neutečem :).

Moc bychom chtěli poděkovat vám všem, kteří jste se na nás zašli podívat do některého z klubů, ve kterých jsme se zatím letos objevili. Některé z vás jsme potkávali až neuvěřitelně často a máme z toho velkou radost, protože to znamená, že jsme vás ještě neomrzeli a dáme se (snad) pořád poslouchat :).

Kromě vás všech bychom rádi poděkovali i skvělé (před)kapele Lety Mimo, kluci jsou to milí, hodní, sympatičtí a nás moc mrzí, že nám to s nimi už skončilo. Dobrou zprávou pro všechny, kteří si je taktéž oblíbili, je, že se společně s námi objeví třeba na FingersUpu v Mohelnici nebo koncertě v Příbrami 7. června! No těšíme se moc, zase to naše shledání pořádně oslavíme a doufáme, že se přidáte.

V těchto dnech jsme tak různě roztroušení po Plzni, Praze i Maledivách, odpočíváme a nabíráme síly, protože festivaly nejsou jen letní záležitostí - s námi se můžete potkat už 27. dubna v Jičíně a pak už to zase rozjedeme ve velkém - Praha, Chomutov, Pasohlávky, Pardubice... Je toho spousta, tak mrkněte na sekci KONCERTY, kam průběžně doplňujeme všechny festivaly, městské akce, slavnosti a další koncerty.

Přejeme všem krásné jaro a těšíme se na fesťáky!