Letošní nominace: Ceny Anděl, Žebřík i Hudební ceny Evropy 2 09 / 03 / 2019

Máme obrovskou radost! Vypadá to, že deska Po půlnoci oslovila nejen vás, naše fanoušky, ale i hudební odborníky a kritiky. A i když máme zatím pořád jen toho jednoho Anděla, i dvojnásobná nominace a "stříbrný" Žebřík jsou důvody k oslavám!

Sice to zpočátku ani nevypadalo, že bychom desku zvládli vydat - respektive se  nám to podle původního časového plánu nepodařilo a nakonec jsme ji dokončili až začátkem loňského roku, ale jsme moc rádi, že jsme nic neuspěchali a věnovali albu dostatek času, péče a úsilí. Po půlnoci (společně se singlem Motýli) je totiž albem, který nám v tomhle roce přinesl hned několik významných nominací.

V rámci Cen Anděl 2018, které se konaly 5. března,  jsme byli nominováni v kategorii Skupina a singl Motýli se dostal do nominací Skladby roku. Přestože jsme nakonec odešli bez sošky, z jednotlivých nominací máme vážně velkou radost, zvlášť když jsme se díky nim octli v tak dobré společnosti, kterou tvořili Monkey Business a Lucie ve Skupině a singly Nejlepší, kterou  znám a Zlatíčka ve Skladbě. Gratulujeme vítězům, které jsme na afterparty jaksepatří oslavili!

Včera, 8. března, proběhl 27. ročník Hudebních cen Žebřík, kde jsme se zase setkali se všemi našimi hudebními přáteli a tentokrát jsme mohli slavit i takové menší vítězství našich Motýlů. Tahle popůlnoční píseň se umístila na druhém místě v kategorii Skladba, a tak jsme si domů odnesli kromě (ne)zapomenutelných zážitků i sošku z dílny Václava Česáka.

A už za týden, 16. března, proběhnou Hudební ceny Evropy 2, kde jsme nominovaní v kategoriích Kapela roku CZ/SK a Album roku CZ/SK. Tak jsme zvědaví, jak to dopadne, držte nám palce!

V každém případě nás všechny tyhle nominace moc těší a vlastně jsme rádi, že se nám je úplně nedaří proměňovat - to bychom pak tu slávu nemuseli ustát :).