Majálesy 2016 05 / 04 / 2016

Kompletní seznam námi obsazených majálesů je konečně hotov. A bude o co stát!

Majálesové oslavy jara patří každoročně k našim nejoblíbenějším koncertům. Jsou to vždy jedny z prvních open air akcí a z pořadatelů těchto akcí se už dávno stali naši přátelé. Právě jim patří i letos velký dík nejen za pozvání na letošní akce, ale i za vstřícnost a ochotu, se kterou se ujali našich plánů pro letošní rok.
Ty jsou totiž letos poměrně megalomanské a ne každý festival k nim přistupuje s takovým nadšením, jako právě majálesy. Královéhradecké, plzeňské, pražské a brněnské majálesové publikum se tedy letos od nás dočká show, která se svou velikostí vyrovná našemu jarnímu vystoupení ve Fóru Karlín: čeká Vás neobyčejná show plná supr songů, světel a efektů. Brněnské majáles navíc nabízí vhodnou náhradu pro ty, kteří si nestihli včas opatřit lístek na náš (už tři měsíce beznadějně) vyprodaný koncert tour. Všichni se pak mohou těšit na hodinový set plný jak songů z našeho posledního aba, tak i našich největších hitů z alb starších.

Na majálesy se tedy i letos těšíme opravdu mnoho, jelikož jaro je tady a s jarem jsme tady my, i se všema našima kočkama a konfetama. Vidíme se tam!

22.4. Majáles Hradec Králové - facebook - vyprodáno

23.4. Majáles Plzeň - facebook - vstupenky

29.4. Majáles Praha - facebook - vstupenky

6.5. Majáles Brno - facebook - vstupenky

13.5. Majáles Pardubice - facebook - vstupenky