Mandrage na Barvám Neutečeš! 21 / 05 / 2015

Mandrage toto jaro ještě jednou spojí svoje síly s Linkou Bezpečí. Stane se tak v sobotu 23.5. v pražských Bohnicích. Kapela Linku podpoří prostřednictvím běžeckého nezávodu jménem Barvám Neutečeš. A všichni jste zváni!

Barvám Neuečeš je "zábavný rodinný 5kilometrový běh, při kterém běžci míjí na každém kilometru barevné zóny, kde jsou zasypáni práškovými barvami." Běhá se v sobotu 23.5. v bohnickém parku v Praze a účast neodmítla ani část skupiny Mandrage.

Fakt, že někteří členové kapely rádi běhají, by nebyl sám o sobě příliš zajímavý a patrně by se na těchto stránkách vůbec neobjevil, kdyby se opět nejednalo o pomoc Lince Bezpečí. Funguje to tak, že organizátoři běhu Barvám Neutečeš, přislíbili Lince část výdělku ze startovného, což znamená, že čím více nás poběží, tím více peněz se k Lince Bezpečí dostane. Kapela Mandrage by proto tímto ráda pozvala co nejvíce z vás k tomuto příjemnému odpoledni. Že neběháte, jste dýchaviční, líní atp. nevadí, jde o to si užít den na vzduchu a třeba i pomoct dobré věci. 

Pokud se Vám běhání příčí opravdu až příliš mnoho, stavte se Linku Bezpečí podpořit alespoň koupí oranžové barvy (ta se vždycky hodí), či zastávkou v kavárně Happyend, kterou pro Vás na místě zaměstnanci Linky Bezpečí vlastníma rukama postaví, aby v ní posléze servírovali lahodnou kávu.

 Vzhledem k tomu, že pointou běhu Barvám Neutečeš je nechat se zasypat od hlavy k patě barvami tak, aby se Vás v metru pak báli, doporučujeme všem, dorazit v co nejsvětlejším oblečení, aby barvy co nejvíce vynikly. Závěrem je třeba zmínit, že barvy jsou zcela hypoalergenní a v pračce vypratelné.

Práce Linky Bezpečí je nesmírně náročná, nedoceněná a nedocenitelná, pročež si zasluhuje naši úcu a respekt. Stejně jako všichni ti, kteří v sobotu dorazí Lince Bezpečí pomoci. Kapela Mandrage děkuje všem co přijdou pomáhat a sportovat!!

REGISTROVAT SE K BĚHU MŮŽETE ZDE

Hrst odkazů závěrem:

Barvám Neutečeš: WEB // FB // BARVY + LINKA // REGISTRACE // INFO PRO BĚŽCE

Linka Bezpečí: WEB // FB

Pij A Běhej (skupina tvořená klávesistou a zvukaři kapely Mandrage vyslaná do Bohnic): FB