Na jaře vyrazíme na turné! Kde se uvidíme? 15 / 08 / 2017

V únoru příštího roku startujeme turné k nové desce! Tour 2018 zahájíme 2.2. v Praze a vyrazíme za vámi i do Liberce, Pardubic, Brna, Ostravy, Plzně a Českých Budějovic.

Turné k chystanému albu odstartuje 2. února 2018 velkým koncertem v pražském Foru Karlín a poté zavítáme do dalších šesti měst v České republice (Liberec, Pardubice, Brno, Ostrava, Plzeň a České Budějovice). Předskokanem bude mladý písničkář a busker Jakub Ondra. Vstupenky jsou k dostání v předprodejní síti TicketStream.

Nabitý playlist bude složený jak z nejzásadnějších hitů, tak z písní z nové desky a starších skladeb, které jsme už nějakou dobu naživo nehráli. Vše bude doplněné o nový vizuál i originální výraznou scénu, která bude po technické stránce ještě náročnější, než tomu bylo u poslední tour. Co budou mít ale tato dvě turné společného, je vymýšlení a výroba kulis, kterou i tentokrát s velkým nasazením realizujeme my! Je zajímavé, jak se každým rokem náklady na turné zvětšují. Chceme se neustále posouvat dál. Neonový design, který jsme už trochu nastínili propagací našeho turné na Facebooku, se prolíná celou deskou, stage, kostýmy i merchandise. Vždycky se snažíme pracovat a přemýšlet o všem koncepčně. Budeme se snažit, aby i nová deska a turné všechny vtáhly a ohromily něčím novým.

MANDRAGE TOUR 2018
2.2. – PRAHA – Forum Karlín
8.2. – LIBEREC – Dům kultury Liberec
9.2. – PARDUBICE – ABC Klub – vyprodáno
14.2. – BRNO – Sono Centrum
15.2. – BRNO – Sono Centrum – vyprodáno
17.2. – OSTRAVA – Dům kultury Akord
2.3. – PLZEŇ – Kulturní dům Peklo
3.3. – ČESKÉ BUDĚJOVICE – Kulturní dům Vltava