Nový singl - nový klip! 04 / 10 / 2019

Pomalu se blíží naše únorové turné, o něco rychleji se blíží vydání naší nové desky a co nevidět vyjde nový singl i s klipem!

Možná už jste zaznamenali, že se chystáme na podzim, případně v zimě letošního roku vydat novou desku. Před dvěma lety jsme sice měli podobné ambice, nakonec jsme to ale tak úplně včas nestihli a deska vyšla se zpožděním až začátkem nového roku. I proto nesla název Po půlnoci, jako odkaz na to, že jsme trošku zaspali a časově nezvládli vše tak, jak bylo původně naplánováno. 

Letos se to ale určitě podaří - nedávno jsme byli nové písničky nahrávat a máme jich spoustu! Sice nás ještě čeká hodně práce, přebírání, vybírání, upravování, nahrávání a všeho toho dalšího, na co ani sami nestačíme (a máme proto skvělého producenta Adriána Líšku), ale deska letos bude! No a abychom to dokázali také činy, už brzy vypustíme nový singl, který se samozřejmě objeví také na novém albu. Singl nese název Vidím to růžově a nedávno k němu super režisérsko-scénáristické duo Jordan Haj & Givinar Kříž stvořili videoklip, ve kterém excelují Karolína Holubová a Matěj Paprčiak. 

K natáčení byl přizván taky profi kaskadér, který herce instruoval, jak se sebou samými i s tím druhým zacházet, aby to všichni ve zdraví přežili. No, nakonec to přeci jen odnesli modřinami, což dávaly tušit už jednotlivé scény a jejich opakování, ve kterých se ani Karolína ani Matěj fakt nešetřili. My je i za tohle nesmírně obdivujem, patří jim náš velký dík, že do toho šli a dali do toho všechno. Na výsledku je to rozhodně znát!

I proto se těšíme, až nový klip Vidím to růžově uvidíme ve finální podobě nejen my, ale taky vy všichni a dáte nám vědět, jak se vám líbí. A pokud se vám líbit bude, klidně si rovnou pořiďte i vstupenky na některý z našich únorových koncertů, ať si ten nadcházející dlouhej únor společně co nejvíc užijem!

Vstupenky jsou v prodeji v síti Ticketstream a my se moc těšíme!