Nový videoklip: Motýli 08 / 12 / 2017

S radostí a hrdostí vám představujeme náš v pořadí druhý videoklip k připravované desce v hlavní roli s Berenikou Kohoutovou!

Nový klip je tu! Tentokrát jsme vybrali singl Motýli, jenž je inspirován metaforou "mít motýly v břiše" a je další ochutnávkou z chystané desky. Vydání alba s názvem Po půlnoci je naplánováno na
19. ledna 2018. Desku vám naživo představíme v rámci jarního turné, které odstartuje 2. února 2018 v pražském Foru Karlín.

Scénáře a střihu videoklipu s Berenikou Kohoutovou v hlavní roli se chopil náš bubeník Matyáš, na režii spolupracoval s kameramany klipu Tomášem Kasalem a Michalem Budinským. Klip se točil za rekordních časových i produkčních podmínek – na vymyšlení, zprodukování, natočení a sestříhání byl pouhý týden. Hlavní roli nekompromisní divoké holky, která vymetá bary a hází klukům prášky do pití, ztvárnila Berenika Kohoutová.

Vzhledem k časovému presu se za kamerou střídal Michal Budinský a Tomáš Kasal. První den jsme natočili všechny scény z barů a další den zbývající záběry u našeho klávesisty Franty v novém bytě, od kterého si ten den převzal klíče. Klip je na světě a my jsme vděční všem, kteří nám umožnili vše takhle rychle zvládnout.

Singl pochází z připravované desky Po půlnoci, jejíž vydání je naplánováno na 19. ledna příštího roku.  V těchto dnech dokončujeme poslední skladby v berlínských Red Bull Studios. Album bude obsahovat 12 písní, na kterých jsme se hudebně i textově podíleli všichni. Oproti poslední desce nabídneme po hudební stránce více kytarových a rockových prvků, čímž se částečně navrátíme ke svým počátkům.

Deska měla původně vyjít na podzim letošního roku, ale řadu věcí jsme předělávali, čímž jsme ztratili spoustu času. Nakonec se nám nepodařilo album dokončit ani za pět minut dvanáct, bude hotové spíš nějakou tu chvíli po dvanácté. Nicméně jsme toho názoru, že je lepší vydat skvělou desku po půlnoci než polotovar před polednem...

Následné turné k albu Po půlnoci odstartujeme 2. února 2018 velkým koncertem v pražském Foru Karlín a poté zavítáme do dalších 6 měst v České republice. Pro brněnské fanoušky jsme již přidali druhý termín na 14. února. Naším předskokanem bude mladý písničkář a busker Jakub Ondra. Vstupenky jsou k dostání v předprodejní síti TicketStream.