Poslední koncert letoška za námi... 25 / 11 / 2018

V sobotu jsme odehráli poslední koncert v rámci Tour 2018 part II. Uteklo to neskutečně. Moc vám všem děkujeme za podporu, vážíme si toho!

V sobotu jsme odehráli poslední koncert našeho podzimního turné. Rozloučili jsme se tak s celou jednou velkou érou kolem desky Po půlnoci, která vyšla na začátku letošního roku. Albu se zřejmě daří dobře, sklidilo pozitivní ohlasy u kritiků i u vás, pár písniček se dostalo do rádií, obě části letošního turné byly hojně navštěvované, na jaře jsme odehráli největší samostatný koncert v naší historii a prožili jsme festivalovou sezónu snů. A co je úplně nejlepší, hrozně nás to celý bavilo. Moc děkujeme všem těm, kteří se podíleli na letošním velkolepém roce, zejména samozřejmě právě na turné. Jen teď na podzim nás jezdilo na koncerty asi třicet, k nám pěti se připojila velká spousta super holek a kluků, kteří všichni pracovali usilovněji a kvalitněji než kdokoli jiný, koho známe. Máme štěstí, že vás všechny máme!
Bojíme se jmenovat konkrétně, abychom na někoho nezapomněli, ale obecně děkujeme zejména naší crew , T Servisu, Civilní Obraně, Red Bullu, všem Hitrádiím, Autocentru Jan Šmucler s.r.o... Ale především děkujeme vám všem, kteří jste přišli. Díky vám máme spoustu nezapomenutelných zážitků, byli jste super!
Teď si dáme chvilku oraz a pak se pomalu vrhnem na další album, které bychom chtěli vydat příští rok. Krom toho pro vás máme na příští rok připravenou ještě jednu super věc, na kterou se moc těšíme - a těšit byste se měli i vy. Víc napíšeme v úterý, abyste měli na to těšení trošku času.
Ještě jednou díky moc vám všem!
V + P + C + M + F