Potmě jsou všechny kočky černý 20 / 11 / 2015

A je to tady! Naše páté studiové album je ode dneška na světě!

Dámy a pánové, je to neuvěřitelně velký okamžik v životě každé kapely, když vyjde nová deska. Nám se to již po páté stalo dnes. Album Potmě jsou všechny kočky černý je od 20.11. 2015 oficiálně na světě.

Nahrávali jsme ho ve studiu Chicsound u Armina Effenbergera, který se ujal i produkce. Mix a mastering jsme svěřili Ecsonu Waldesovi ze studia Biotech. Společně se nám povedlo vytvořit album taneční a energické, album, za kterým si všichni stojíme. Nejsme moc velkými přáteli hostování, přesto však na našem albu můžete zaslechnout Romana Holého (Monkey Business, J.A.R.), nebo naší manažerku Lucku Hájkovou. Oběma moc děkujeme. Design celého tohoto našeho dítěte má na starosti Peter Kušnírik, děkujeme i jemu.

Součástí desky je i DVD se záznamem našeho jarního akustického koncertu v pražském divadle Hybernia, kde jsme vystoupili v rámci turné O(d) Začátku.

Děkujeme Vám všem co čtete tyhle řádky, děláme to celé do značné míry pro Vás a tak doufáme, že se Vám naše nová deska bude líbit.

Koupit si jí můžete ve fyzické podobě v Merchshopu TADY, v digitální podobě pak třeba na Bontonlandu TADY. Deska je k mání i v iTunes store a prostě všude tam, kde jste zvyklí desky kupovat.

Budeme rádi, dáte-li našemu novému albu šanci a těšíme se na Vás na našem jarním tour.

TRACKLIST:

Potmě jsou všechny kočky černý

Jaguár na krku

Travolta

Všechno je trapný

Brouci

Marmeláda

Je mi to líto

Ona se smála

Sangrie

Chůze po provazu