Příští únor bude dlouhej! 26 / 08 / 2019

Do konce roku máme v plánu vydat novou desku, k čemuž se neodmyslitelně váže i doprovodné turné. A tentokrát bychom mu rádi věnovali celý únor!

Protože ještě nemáme název desky, rozhodli jsme se turné nazvat Dlouhej únor. Bude přestupný rok, navíc je únor měsícem abstinence, což z tohoto měsíce dělá nesnesitelně dlouhé období, takže jsme se tenhle ú(n)morný čas rozhodli zpříjemnit sérií koncertů v sedmi největších českých městech. Rádi bychom vám, krom již známých věcí, představili rovněž nové album v celé své kráse. A bude co představovat, mimochodem, první singl, nazvaný Vidím to růžově, bude na světě již začátkem října. Společně s námi vystoupí Sebastian.

Vstupenky jsou již k dispozici v síti Ticketstream (https://www.ticketstream.cz/vstupenky/mandrage-dlouhej-unor?term=mandrage ) a doporučujeme s nákupem spěchat, posledně se po vstupenkách jen zaprášilo! Toto platí zejména pro Brno, kam se, jak vidno, těšíme pro jistotu rovnou dvojnásob.

Ještě k novému albu: tematicky jsme se pro tentokráte rozhodli zůstat u kytar a svižných temp - cítíme se v téhle poloze nejlépe. A i když má nová deska k dokončení zatím daleko, můžeme slíbit, že to dost možná bude zase zatím nejlepší album, které jsme doposud vydali. Jako producenta jsme si přizvali senzačního mladého Slováka Adriána Líšku, který má energie na rozdávání, na koncertech se proto budeme potit. A tak je to správně!

Postupně navštívíme tato města:

1.2. Praha - Forum Karlín

6. a 7.2. Brno - SONO centrum

12.2. Hradec Králové - Kongresové centrum Aldis

13.2. Liberec - Dům kultury

21.2. České Budějovice - KD Vltava

22.2. Plzeň - DEPO2015

29.2. Ostrava - BrickHouse DOV (tam si zahrajeme vůbec poprvé, tak jsme zvědaví)

Moc se těšíme, uděláme si to zase jednou pěkný. A snad ani s tou abstinencí to nebude tak horký, slivovici nám noste pořád dál :)!