První vlaštovka z připravované desky! 08 / 06 / 2015

Skupina Mandrage minulý týden natočila videoklip ke svému nejnovějšímu singlu. Pomyslně se v něm loučí s akustickým turné O(d) Začátku a otevírá novou kapitolu, která se naplno odhalí na podzim, s vydáním nového alba. Režie se opět ujal mladý Tomáš Kasal se svým týmem.

Videoklip, který by spolu s novým singlem měl být zveřejněný koncem června, je prvním ze tří připravovaných singlů k novému albu. Všechny tři by měl režírovat Tomáš Kasal, režisér, kterého si kapela Mandrage oblíbila už při spolupráci na klipech k písním Na Dlani, Siluety, či Tanči, dokud můžeš

Připravovaný klip bude předznamenávat směr, kterým se kapela Mandrage letos vydá. Jedná se tedy o jakousi první vlaštovku, ochutnávku zbrusu nového konceptu, který vyvrcholí příští jaro, kdy kapela předvede svoji novou desku na živém turné. Nové album můžou fanoušci očekávat letos na podzim.

Z klipu můžete alespoň trochu ochutnat ve fotogalerii ZDE.

Kapela moc děkuje Tomáši Kasalovi a jeho týmu za trpělivou, precizní a kvalitní práci, Ivě Křenkové za kočku, Kateřině Krobové za make-up a Honzovi Zemanovi za fotky.