Vidíme to růžově! Se singlem, klipem i tour! 14 / 10 / 2019

Vydáváme videoklip k novému singlu Vidím to růžově a navážeme i novou deskou a únorovým turné, na které vás tímto srdečně zveme!

Příběh o lásce a vášni, který se ve videoklipu Vidím to růžově odehrává, předznamenává novou desku, kterou vydáme ještě před Vánoci, na nové album pak navážeme únorovým koncertním turné Dlouhej únor po velkých sálech (včetně pražského Fora Karlín a brněnského Sono Centra - tam se objevíme pro jistotu hned dvakrát :)). Vstupenky jsou již nyní v prodeji v síti TicketStream, tak hurá pro ně, dokud ještě jsou!

Za scénářem a režií klipu k singlu Vidím to růžově stojí úspěšné duo Jordan Haj a Givinar Kříž. Odvyprávěli ho podle svých slov s jasným romantickým podtextem. „Ačkoliv by mohl na papíře působit neláskyplně, je to rozhodně příběh o lásce a vášni. Myslíme si, že té hudbě bude slušet, a textu ještě více. Je to vlastně takové žánrové pojetí love story po vzoru několika filmů nebo určitých scén z nich, které se nám líbí a připadají nám hrozně sexy,“ prozradili Jordan a Givi. V klipu si zahrála talentovaná módní fotografka Karolína Holubová se svým partnerem, hercem Matějem Paprčiakem.

Píseň napsal náš kytarista Pepa, text pak vychází i z jeho osobního života. „Prožívám jedno z nejhezčích období, takže prostě nemůžu psát texty, ve kterých bych si na cokoliv stěžoval. Jako textař se v těch srdečních záležitostech cítím asi nejlépe a vzhledem k tomu, že se žena už dávno našla, může být píseň Vidím to růžově takovou malou paralelou k singlu Hledá se žena, po deseti letech,“ říká Pepa.

Producentem skladby i připravované desky je Adrián Líška. Podle jeho slov představuje singl Vidím to růžově aperitiv před hlavním chodem v podobě celého alba. „Ke spolupráci s Mandrage mě oslovil bubeník Matyáš Vorda a moje odpověď byla jednoznačně ano. Je to pro mě čest – dodnes si vzpomínám na dobu, kdy mi bylo 14 let, a já jsem se s kapelou Mandrage setkal poprvé. Album Hledá se žena jsem téměř zadřel v přehrávači. Těší mě, že kluci udrželi kytarový zvuk a doufám, že tento potenciál v nové desce naplno využijeme.“ My v to taky doufáme a těšíme se na další spolupráci! Tematicky zůstaneme u kytar a svižných temp, ve kterých se cítíme nejlépe. Můžeme slíbit, že to dost možná bude zatím nejlepší album, které jsme doposud vydali. Adrián Líška má energie na rozdávání, a na koncertech se proto budeme potit. 

Na turné Dlouhej únor vyrazíme 1.2. a zakončíme ho 29.2. Jako support celého turné vystoupí Sebastian, vstupenky jsou již nyní v předprodeji v síti Ticketstream. Doražte, moc se na vás všechny těšíme!

DLOUHEJ ÚNOR 

1. 2. PRAHA – Forum Karlín

6. 2. a 7. 2. BRNO – Centrum Sono

12. 2. HRADEC KRÁLOVÉ – Kongresové centrum Aldis

13. 2. LIBEREC – Dům kultury

21. 2. ČESKÉ BUDĚJOVICE - KD Vltava

22. 2. PLZEŇ - DEPO2015

29. 2. OSTRAVA – BrickHouse DOV