Vlídná slova Linky Bezpečí 07 / 12 / 2015

Znáte někoho, kdo nás má rád? Opravdu rád? Nyní máte jedinečnou šanci zajistit mu soukromý koncert naší kapely, jen a jen pro něj. A ještě tím pomůžete Lince Bezpečí!

Linka Bezpečí, se kterou již delší dobu spolupracujeme, totiž rozjíždí kampaň s názvem Vlídné Slovo. Jejím cílem je upozornit na potřebu vlídných slov, sounáležitosti a ochoty. My v tom samosebou jedeme s Linkou a společně jsme pro Vás připravili naprosto speciální akci.

O co jde? Máte-li na světě někoho, komu chcete poděkovat, ať už za pomoc v nouzi, nebo jen za to, že je, máte jedinečnou možnost udělat to naším prostřednictvím. Pokud budete mít štěstí, osobně navštívíme objekt Vašeho vděku a odehrajeme pro něj malý soukromý koncert. Zahrajeme jen a jen pro něj.

Jak na to? Stačí navštívit www.vlidneslovo.cz, vyplnit formulář a poslat DMSku Lince Bezpečí. A třeba přijedeme zahrát právě Vašemu blízkému. 

Pokud Vám ani tak nejde o náš soukromý koncert, ale spíše o poděkování a pomoc Lince, máte několik dalších možností, neméně zajímavých. Svá vlídná slova díků můžete vyjádřit i pomocí elektronické pohlednice od předních českých výtvarníků. Nebo můžete zařídit posílání vlídných slov na libovolnou mailovou adresu po dobu jednoho týdne. Nejsme si jisti, zda je toto spíše vyjádření vděku, nebo záplava spamem, každopádně je to možnost jak pomoci.

Nejdůležitější na tom všem je, že veškeré finanční prostředky z vašich DMS půjdou na podporu Linky bezpečí. Vy tak potěšíte nejen toho, na kom vám záleží, ale pomůžete k šíření vlídných slov k dětem, které je potřebují.  Protože jak na Lince říkají: „Slovy dokážeme zachránit i život dítěte“.

 Linka podporu potřebuje mimo jiné i proto, že každý den přijme 650 hovorů, z nichž každý stojí průměrně 50 korun. Jejich proškolený personál přitom pracuje vysoce tvrdě a efektivně, o čemž svědčí například i fakt, že Linka Bezpečí byla nedávno vyhlášena Neziskovkou roku. Je to právě jejich neuvěřitelná efektivita, která nás stále znovu nutí ke vzájemné spolupráci. Doufáme, že s naší pomocí se Lince podaří vybrat co nejvíce finančních prostředků a všichni společně tak napomůžeme tomu, aby mohla mladým lidem poskytovat pomoc na vysoké úrovni i nadále.