Všechny kočky tour part II 23 / 10 / 2016

Je to tak, jsme zas na turné! Druhá část jarního Všechny kočky tour se zastaví v 17 místech v Čechách a na Moravě. Turné bude následovat delší koncertní pauza, proto by neměl váhat ten, kdo nás chce ještě stihnout.

Naše podzimní cesta po krásách naší země bude zakončením období okolo našeho posledního alba Potmě jsou všechny kočky černý. Na jaře jsme sem o ně napsali: "Písničky na naší poslední desku jsme psali tak, aby co nejlépe vynikly právě naživo, spolu s blýskavým designem, kterého je vše, co se točí okolo našeho nového alba, plné." Druhá část našeho turné je zřejmě poslední šancí slyšet tuto desku naživo celou, navíc doprovázenou oním vším lesklým, co s sebou vozíme. A navíc, je to i poslední možnost nás slyšet před koncertní odmlkou, kterou na příští rok chystáme.
S tou se to má asi tak: na jaře ani na podzim příští rok nebudeme hrát vůbec, ukážeme se jen na několika letních festivalech, které máme rádi (o pauze i koncertech příští rok budeme hlouběji informovat v budoucnu). Turné by tedy neměl vynechat nikdo, kdo si nás ještě chce poslechnout, protože kdo ví, kdy se to zas povede příště.

Vybrat zastávky této naší podzimní cesty tak, abychom nikoho neošidili, bylo složité, ale myslíme si, že se to povedlo. Ve spoustě měst jsme nebyli dokonce několik let, přitom na ně tak rádi vzpomínáme! Je to takové turné plné návratů na místa, na kterých se nám dříve hrálo moc hezky, ale z nějakého důvodu se nám je poslední dobou nedařilo zařadit do fermanu. A jsou to zatím všechno moc krásné návraty!
Moc se na vás všechny těšíme, všechny moc zdravíme a se všemi už teď tančíme!
Mandrage.

Obvyklý rozvrh: 18:30 otevření sálu, 19:30 Holden, 20:25 Mandrage (neplatí úplně vždy, pro přesnější info sledujte FB event, nebo stránky přímo koncertu, na který se chystáte - odkazy viz níže. Neměli bychom ale nikdy začínat ani dříve, ani nijak dramaticky později)

Seznam všech koncertů ZDE

Výborná kapela HOLDEN, která hraje před námi a jejich píseň Nesmíš se zlobit ZDE

Vstupenky na Ticketstreamu zde

FB eventy koncertů, které máme ještě před sebou:

27.10. - Kladno
28.10. - Písek
4.11. - Česká Lípa
5.11. - Hořovice
16.11. - Mladá Boleslav
26.11. - Velké Meziříčí
27.11. - Klatovy
2.12. - Hranice
3.12. - Opava
9.12. - Boskovice
10.12. - Šumperk