Vydáváme novou desku! 03 / 12 / 2019

Oficiálně nové album Vidím to růžově vychází až 6.12., už teď je ale k poslechu všude možně digitálně.

Máme velkou radost, že jsme vám i sami sobě mohli nadělit předvánoční dárek v podobě naší nové desky, která nese název Vidím to růžově, stejně jako nedávno vypuštěný pilotní singl!

Oficiální datum vydání desky je sice až 6. prosince, ale už od dnešního dne je k poslechu v digitální podobě na všemožných platformách. Všichni nedočkavci si tak můžou rozkliknout tento odkaz a ten, kdo si radši pustí CD v přehrávači nebo autě, ten zase může kliknout sem a desku si už teď předobjednat. První objednávky by k vám měly putovat od tohoto čtvrtka, takže do Vánoc by to mohla pošta doručit až k vám :).

Naše nová deska je možná tím nejzamilovanějším albem, jaké jsme kdy nahráli. Spousta písníček, především těch, které napsal Víťa, představuje upřímná hudební zpracování jeho pocitů a osobních vyznání. Podle Františka jsou všechny emoce na albu autentické - rozhodli jsme se příliš nezasahovat a nechat je plynout i za cenu toho, že občas sklouzneme trochu k té přeslazené straně. V jedné z písniček Víťa dokonce zpívá o valící se lavině lásky. A lavina se zastavit nedá.

Jak je, doufejme, patrné i z našich předchozích desek, rádi zkoušíme nové věci a neradi zamrzáváme na jednom bodě. I proto jsme se rozhodli pro změnu na producentském postu. Na desce jsme tak v premiéře spolupracovali s mladým slovenským producentem Adriánem Líškou, kterého ke spolupráci oslovil Matyáš. Adrián nám přiznal, že je to pro něj čest. Dodnes si vzpomíná na dobu, kdy mu bylo 14 let, a on nás slyšel poprvé. Album Hledá se žena prý téměř zadřel v přehrávači. Máme radost, že jen téměř, jednou z toho bude archivní kousek!

Na to, že se s námi Adrián vůbec neznal, probíhala podle něj (i podle nás) spolupráce výborně. Zadání bylo udělat moderně znějící album a myslet přitom na fanoušky, kteří si stále pamatují naše kytarové kořeny. Kytary tak dostaly sice nový a odvážnější zvuk, ale skvěle nám to sedlo! Jeho zásluhou drží album pohromadě i přes to, že jsme se autorsky opět zapojili skoro všichni. Každý jsme si postavili skladby podle svých představ a Adrián měl za úkol, aby do sebe všechny kompaktně zapadaly. To se mu povedlo na jedničku a my všichni jsme s jeho produkcí nadmíru spokojeni. A věříme, že budete i vy!!

Deska vychází u vydavatelství Universal Music. 

TRACKLIST

1) Vidím to růžově

2) Waterloo

3) Lavina

4) Zabrnkám

5) Dlouhej

6) Plavky za kožich

7) Svět je skvělej

8) Kristýna

9) V pokoře

10) Do vesmíru

11) Rýmuju